| bebelusa_9541 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru fete smechere! Dar sa fie fitoase asa.

Răspuns Câştigător
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosescwinking

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac,dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

Sper sa-ti placa:X Cu drag Simona

8 răspunsuri:
| BeByTzZa a răspuns:

Http://www.status-uri.tk/

Aici sunt cele mai frumoase status`uri:x:x

Eu de aici le iau:x

Astept Fundita`:*

| Dxi a răspuns:

- Nu ma ţine minte, uită că am stat vreodată de vorbă aruncă pozele cu mine să nu-ţi fie dor bă.
- Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc e-o ţară liberă, deci eşti liber să fii prost
- Sunt bine! Nu am nevoie de muişti lânga mine.
- Nu-ţi bate joc, de fapt nu poţi, nu ai de cine. căci vorbele tale surde nu mai ajung de mult la mine
- Unde n-o să fii tu, cea mai mare distracţie o să fie
- Some ppl will always hate you no matter what.
- Si când zic să moară mă'ta nu te'njur îmi pun o dorinţă!
- Vorbeşti mult blah blah dar vezi tu nu pot fi atins că stau prea cool in perechea mea de jeans
- Cine are un creier mic, o gură mare şi o părere de care nu ţine cont nimeni? TU!
- You must not know about me
I could have another you in a minute
- You want the truth? You can't handle it!
Fundă puppy dog eyes?

| andreeah20mileycyrus a răspuns:

Si ce usor e sa zambesti`. cand ai incredere`n ceea ce esti`

Ce să iţi fac? Asta e firea,credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?

Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară

Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor day dreaming Privirea ta,m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X

E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa ti lipseasca acele shoapte.Kre crezi ca`ti vindeca ranile toate"

cu pielea ei bronzata, pune pasiune.vb`este urat da fce numai lucruri bune

Dacă te-am iertat odată fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea winking

Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti

Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el. fetita lui e cea mai importanta

naturala love struck luxul tine de bani, eleganta tine de educatie!

poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi! :X"

Eu am o viata roz si vreau un BAIAT care sa ma IUBEASCA. N-am nevoie de un GOLAN care sa ma DEZAMAGEASCA

Din 10 vorbe 9 le-am auzit. Viata mea a fost un spectacol. Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol. 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece! Si atat."

Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc. Privesc inainte si ironic le zambesc. Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie. Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele

Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase

"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •"

Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA smug ]]

Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"
Gesturi fytze si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine stiu sa-n varttotulpe locksa dobor prostii dintr-un foc sunt fetizza smecherita.hai fa pasi si gura mica
Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau...dar la ce folos? cE a fost, a fost
O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
Dau Rime corecte`love struck Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj.batting eyelashes intra`n anturaj.dar oricum`love struck fac ce fac si te scot din peisaj`winking
Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut... Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] [love struck]
♫♥♫♥ ""Ma invidiezi?…Ai de ce…Ma barfesti?…N-ai decat…Regreti ca m`ai cunoscut?…Mi se rupe…Incapatanata?…Da pana peste masura…Nemultumita?…Da de TINE"
vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE
imi cer scuze daca mai este cate unul de dragoste sau ceva dar sper ca te-am ajutat fundita?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute