| Dannys1 a întrebat:

Buna TPU vreau si niste jocuri nu cu multe cerinte plz:Xfundita

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 2, NFS Most Wanted, TES 4 Oblivion, Warcraft 3, FIFA 2009, Counter Strike Source, Half Life 2 (+ Ep.1 + Ep.2), Fallout 3, Farcry 2, Timeshift si ar mai fi dar nu-mi amintesc acum. Toate astea le-am jucat pe un laptop cu Intel Core 2 Duo [Centrino nu Pentium(Centrino sunt procesoare mai slabe decat Pentium)], 2 Gb DDR2, nVidia 8600 GT (memorie luata din RAM, adica shared, pe 64 bit. Cu alte cuvinte procesor slab, memorie RAM slaba si placa video de rah@t. Nu uita ca dupa instalarea jocurilor sa scazi detaliile si rezolutia din setarile video.
Sper sa apreciezi raspunsul meu. Succes

1 răspuns:
| samaritean a răspuns:

Cam ce calculator ai? configuratia o poti afla din system properties