| Denis19999 a întrebat:

Salutare, vreau niste jocuri cu impuscaturi (shooter), cu cerinte nu foarte mari. Funda!

4 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Cs 1.6, Cs:Go, Call of duty 1 (vezi poate iti merg si celelalte), etc.Mai bine te mai uiti pe google sau pe youtube.

| Denis19999 explică (pentru Romeo44):

Imi merge si CoD 4/5

| anghel99 a răspuns:

Alien shooter
Alien shooter 2
Call of duty 1
Call of duty 2
Serious sam 1
Unturned (e pe steam dar e cu zombi e free)
Half life 1
Half life 2 (pe low imi mergea okay)
Ace of spades versiunea veche gratis o gasesti pe buildandshoot.com
Counter-Strike 1.6
Counter-Strike Source pe high mergea chiar binisor la mine

| Denis19999 explică (pentru anghel99):

Jocurile astea le stiam. sunt vechi si nu-mi plac, PC-u meu are Procesor Dual Core 4000+ 2, 10GHz, 512mb nVIDIA GeForce 8500 GT placa video, 1 GB Ram. Sti ceva pentru astea?