| jucaria a întrebat:

Buna TPU vreau statusuri faine cine are cele mai multe si frumoase dau fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| Mimi_4489 a răspuns:

Am nevoie de tine…….te vreau…offline.

Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR

Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

sunt o doamna de pus in rama
nu ca orice panarama …

""Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!""

SuNt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy SpOoN Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ….

ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau ma facut mama cocheta si am fite de vedeta

sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

m-am nascut sa fac fitze nu sa le suport pe ale altora

[?]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[?"

FyTzE CoLORaThE De CURvE InViDyAtHe

sunt o diva printre stele,imi bat joc ca am putere

Iubeshte`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot

Grabeste`te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Intre noi era chimie,acum e matematica,imi faci numai probleme!

pentru mine un baiat, intotdeauna a insemnat,o adevarata jucarie ,de care sa nu’mi para bine

priviri de gheata si te’a funzi , genunchii se imoaie te scufunzi,ochii mei albashtrii te’au vrajit ……

• :X!Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI diN tURNu De LA oBAMA ba’h .HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat.DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!

? ` Câ?d vi?e ` vo®ß? ` De ` Iußi®e ?` ß?by ` Spu?e`?e cå ?å ?i ` pe ?i?e `:?

"?`S?mp?i?`=p~ så ste?`? pe m?så ?» pe?t®u` ƒete?e ` `¢?®e ?u ¢?så

?`T? iub?s¢`? d? nu`?i p?s? … Mi`? do? d? ?in?`? d? nu ? in?s?z? …`T? do?`n p*l?`? d?¢i l?s? `?`¬

G®ew` så åjungi ?å eå , ƒi®esc ! Sun† mu?†e ca eå ` då nu †oå†e s†®å?ucesc `?`

?`Î?i vine s? râd,:] a? i?presia c? es†i` †â?pi†`!`Ce ?or†ii †?i ``†i-a? ƒ?cu†` ` s? nu dor?i linis†i†?:]]` :?

S†iu cå v?ei`,d? nu p?e? p?†i.`.Cu? v?ei †u,`:*?s? v? †?†i`:?

•Când ? p?ives†i` ce ?eg?e†i ?ai ?u?†`J~?Luc?u?i?e pe ca?e ?e`ai avu†`:X `sau sanse?e pe ca?e ?e`ai pie?du†`•

fitze,gesturi si tupeu
ai vrea uh talentu` meu!

fetele bune ajung in rai iar fetele rele unde vor ele….

Am tHalenT sHi maRe sTil fata spatHe si proFil

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare ; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat

Sunt fitzoasa kat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fatha adevarata :*tongue

suntem fete ^^ALINTATE^^pe baietzi ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||

Taletul meu e unicat& shy de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine

Sunt o fata rasfatata, de Totzy Baietzyy adorata,…Daca sty Cum

Sa ma iei , o sa-tzy dau ceva ce vrey

Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum .sunt reteaua tinereti .dar si fiica frumuseti .sunt fitoasa cat se poate.tupeista pan’ la moarte .indrgita si stilata .ASTAI FATA ADEVARATA

Te las` sa faci ce vrei u …doar stii bine ca intr-o zi…ai sa te intorci tot la mïne .Sy cu lacrimi in oki o sa`ti spun "pleaca!mi-am dat seama ca nu erai ptr mne!":-

Sunt fitoasa cat se poate
Tupeista pan-la moarte
Ingrijita si stilata
Asta-i fata adevarata

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

SUnT Fitzoasa NUti ConvinE Nu Te uitha LA mine .zxxx

Pe Strada estiO Doamna
Iar IN Pat O VagaBoanta

Fara romantism ca nu traim in telenovele Shy sa stii ca o sa vina shy zile d`alea grele:*

Si poate crezi ca gresesc.e felu` mew de a fi.n.ai intseles tuh va intselege altu` a doua zi

Ai grija cum sa invarti vorba.Sunt una din fetele de care te-a zs mata sa te ferestii[eu nu sunt din zahar si dulceasha.sunt gen Angeli si Gheata].
Daca te gandesti tot la ea ti-a furat`o Ca tu prostuu` ai lasat`o :X

Da da e ea.Mul prea fina.Intre fete reginaaa.au ce miscari de felinaa.Se opreste te-amteste iti zambeste te priveste se lasha pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta

O vezi zi de zi este chiar ea Ai vrea sa o intrebi . Iubesti pe cineva

"".Iubeste`ma pana la epuizare` .Risca totul ptr` mine .te tzine`?…""

""Felul ei de`a fi.atat de diferita…te-a facut s`o placi…era chiar deosebita!""

"Multe ati vrea dar….
N`aveti daru`sa intreceti originalu!:X"

"""""?A fost greu, Si Stii ca am dreptate!? Am tinut capul sus si am mers mai departe…? Nu ma intereseaza ce crezi despre mine…?inainte sa spui ceva…?Uitate la tine! ?""" """""

Hay zdreantso iesi in fata Da.i tu pofta d viatsa Arunca gesturi d tarfa din tne:X Suge.o km stii tu mai bine:X Te crezi mai buna ca mne Dar el se pisha p tne Shy ma alege p mne:*

fraiere te.am pacalit.nu p tne te.am iubit.ai grija d tarfa ta ca te doare inima cand te uiti la poza mea:*

Tuh sa taci cand vbesk eu.nu.mi place sa mintsi cand mint si eu.nu.mi place sa.mi spoi "PA" asta e replica meah….

~~~~~~~Ejti frumoasha,ejti desteapta….Il faci….Dar daca pui botu la vrajala lui….Te dezbraci….~~~~~~

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza
mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are… are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Sunt fetitza alintatha …de baietzi apreciatha…si de zdrentze invideata……doolce saw amara…cuminte saw vulgara….sunt o fiinta rara si raman originala….Te uiti la mine ?si nu-ti vine sa crezi? ca o pustoaica ca mine tea fcaut sa iubesti?stiu e greu cu mine…dar ce sa afc ca si io te plak pe tine……….Ce daca soont fitoasa…nu cad repede in plasa….asa imi place mie.sati fac in ciuda tie….am talent inbetitor sunt smekera pana mor….pop fenomenala deloc banala ….frumusete rara ciar fatala —originala si SENZUALA

Ochii caprui si`Parul lung` de mi-ajunge pin la fund`Fuste mini si rochitze`Sunt o fetitza cu fitze

Nu sunt rea, sunt smecherit? ?i ?tiu s? m? fac iubit?, hai s? facem o încercare, s? vedem care pe care

2 răspunsuri:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute