| Iuliutzzza18 a întrebat:

Vreau si eu niste STATUSURI faine si noi va rog! Cele mai frumoase primesc fundita :X :*

2 răspunsuri:
| HasisS a răspuns:

Eu tin salamul pe paine, nu in playlist!
(nu stiu daca este si cazul tau)
Pentru mai multe idei, asculta Hip-Hop.Eu de acolo imi iau statusurile, si sunt foarte apreciate.
Pace

| ana25 a răspuns:

Nu mai fumati in pat, ca nici noi nu facem sex in scrumiera.
In 10 minute voi intra in operatie,doctorii mi au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine.
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea,nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau.
M as baga intr o relatie serioasa,dar nu stiu intr-a cui.
Plecata pe alta lume, daca vreti sa revin, buzzuiti ma.
URGENT.Schimb caiet A4 cu audi acelasi model, rog seriozitate.