| Mitzzzzu a întrebat:

Buna TPU; x! vreau si eu niste statusuri de fericire; x ceva de genu' : "ne iubim asta e tot ce conteaza" sa se stie ca sunt fericita pentru ca ne iubim:X fundita:X Msik; x

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

De aici: http://www.statusuri.ro/ iti poti lua o multime de STS-uri

| anotza a răspuns:

""Desi sunt o pustoaica. Te'am facut sa ma iubesti! Poate sunt eu o copila! Dar fara mine innebunesti
Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla, voi ramane langa el!

Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

Stii ca ti-am spus de 1000 de ori:"Cu un zambet ma ridici la nori:X

Pfff` :X … imi place cuM ma pRivesti` … imi place cuM imi zamBesti… imi place La nebunie cand bati apropouri ca Ma iuBesti! :X ….

fie rau saU fie biNe`, viata meA o VreaO cu tine :X. cand am ziLe gRele, Imi daI puTeRe :X, ma faCi s zambesc`

bineinteles ca nu`i clar. oricum te iubessssc; x. | Ador sa am imaginea ta intiparita in minte Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte.; x"

Mereu cu zambetu` p buze` Pentru ca are cine s'o amuze`

Ce frumoasa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat! Ce frumoasa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarat! "

Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. "

Doar,pur si simplu te adoul :X :X

Poveste fara sfarsit

Ubestc

Adoul tscumpule:X:X:X:X
E atat de dulce cand o strangi la piept,e asa frumoasa cand tu ii zambesti, atat de fericita cand ii spui ca o iubesti! :X
Vorbim la telefon si iti spun ca mie bine. TE MINT. Bine imi e doar langa tine
Desi am trecut prin multe suntem totusi Impreuna `! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine,ca si mie imi convine

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc

Cine ma inveSeleSte,cine ma face Sa zambesc? Cine-mi apare in gand atunci cand ma trezeSc? Cine-mi bantuie viSele,bineintSeleS ca Tu,Ma intrebi daca am innebunit…bineintSeleS ca Nu!

Tu o doreşti, şi ea sigur simte.e brutal de frumoasă, te lasă fără cuvinte.te ţine de mână şi`n ochii te priveşte.sunteţi genu de cuplu care se potriveşte!●

Te am pe tine si asta e tot ce conteaza, restul lumii nu ma mai intereseaza.
Am o inima, un suflet, o noapte si o zi, am vise si sperante, dar mai presus de toate am sentimente si ele iti apartin

Cineva m'a intrebat : "Ce vezi la el?" Iar eu i'am raspuns...: "Tot ceea ce tu nu poti vedea"

Strânge`ma în brate si atunci când îti spun : " lasa-ma, n`o face! "

| Bubbles1218 a răspuns:

Iti multumesc ca ai fost alaturi de mine
Ca m-ai ajutat la greu si la bine
Si tot timpul ai spus "nu stiu ce va fi maine"
Dar presimt ca o sa fim tot impreuna.

E un pic ciudat cum oare, Fara el ziua n-are culoare, Si`ntr`o clipa cu un zambet schimba viata ta. E un pic ciudat cum poate, Cineva sa schimbe o noapte, Doar in brate sa te tina si sa poti visa.
Fiecare lucru isi are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipa!
Nu renunţa niciodată la ceea ce îţi aparţine şi nu permite altora să renunţe la tine!
In spatele oricarui invingator sta cineva care spune : am nevoie de tine!
Doar el...
te face sa treci de la o stare la alta...doar el te face sa zambesti.
In lucruri simple ma regasesc si cand zambesc si cand traiesc.
Nu vreau sa crezi ca esti un moft pentru mine, si ca nu sunt in stare sa lupt pentru tine, dar daca iti e mai bine fara mine, sunt dispusa sa renunt. Daca tu esti fericit sunt si eu fericita.
Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos.
Tot ce-i mai frumos în viața mea.e doar din vina ta, pentru că alături de tine pot visa cu ochii deschiși.
Acum îmi mai văd și de viața mea,căci am stat prea mult să îi ajut pe ceilalți.
vreau să iubesc, trăiesc, urăsc fără să se mai amestece toţi în viaţa mea.
fundita?puppy dog eyes

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute