| Ioana_Velcu_1995 a întrebat:

Heii TPU Imi puteti da si mie niste statusuri de fericire. ceva de genu : am trecut peste toate acum nimeni nu imi face fata la cat de fericita sunt : Multumesc :*! Dau Funda :*

9 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunakiss

Si.promit ca nu o sa imi mai pese!

♥Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans, mi-e indiferent constient ca fiecare hop...e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste...

Am învatat ca poti continua înca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti

Viata mea e nelimitata, pot sa tip, sa tac, sa plang si sa rad ca nu mor niciodata.

•O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare.Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

Si ma interesa pana acum de tine, ai priceput? Da de ce sa ma agit cand la linia de sosire scrie, un nou inceput?love struck"

Si realizez ca pot.[Sa uit tot]? Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum. poate am pierdut ce aveam.pentru altceva mai bun

Placut impresionata aud o voce ce-mi sopteste: Ai grija de tine, ca cineva te iubeste

Arata-le ca poti zâmbi, chiar si cu inima ciobita. Arata-le c-ai suflet de campion, si esti cel mai bogat om!

M.am resemnat atunci cand trebuia sa sper. Am ascultat atunci cand trebuia sa zbier.

M-am schimbat si pot visa acum, nu mai vreau sa cer, voi obtine oricum!

Un singur lucru i-a ramas din trecut, acel mod nebun de a suferi, razand si urland in acelasi timp.

| Mieeez666 a răspuns:

''Bag p*** in toti."
Funda?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| LexuDeea a răspuns:

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
Nu conteaza in ce maniera ne-am imprietenit, conteaza ca suntem de nedespartit.
Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.
Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine…
Zambetul este accesoriul meu preferat.
Fericirea mea a fost mereu arma mea de fier tristetea care lupta pentru rautate niciodata nu mi-a invins fericirea!
Ma simt ca prins in lanturi de iubirea ta si simt ca nu ma pot elibera.
Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata.
Chip de printesa si o inima mare. Si un suflet bun, raza lui de soare!
Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti…
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!
Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.
Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit!
Da, e adevarat. Te-am vrut mult de tot, dar acum nu te mai vreau.
Fericirea e sa fii in afara celor patru pereti, sa umbli, sa cunosti, sa te amesteci cu lucrurile. daca te opresesti te copleseste tot ceea ce e mai rau in tine.
Dar vezi prea bine că e fericita si nepasatoare.
Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.
De cate ori vei privi cu ura si manie, de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie.
Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat.
Distanta ne desparte, dar noi nu ne despartim.
Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci.
Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang. Tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa iubesc.
Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat.
E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu.
Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…
Fericirea: un lucru bizar; cei ce n-au cunoscut-o niciodată nu sunt, poate, cu adevarat nefericiti.
Fericirea se manifesta atunci cand zambesti din adancul sufletului tau si…te simti cu adevarat liber.
Sa nu iti fie frica de fericire, nu exista!
Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume; exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot.
Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta.
Daca ma gasesti vreodata am nevoie sa ai incredere.
A trecut atat timp de cand nu ne-am vazut! Dar, te iubesc mai mult ca la inceput!
Iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor…
iti plac?

Răspuns utilizator avertizat
| Maria_Mirela_1973 a răspuns:

M-am schimbat si pot visa acum, nu mai vreau sa cer, voi obtine oricum.