| Emmm203 a întrebat:

Buna tuturor!
Va rog mult, aveti vreun cont lady popular de nivelul 5 macar cu cativa banuti in cont? Va rog din toata inima, imi place jocul acesta si nu pot sa imi mai intru pe cont, mi-a fost furata parola, va rog, dati-mi datele prin pmlove struck
mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| monibarbi10 a răspuns:

Eu am cont de lvl 5 cu 250 bani 91iq dar si eu ma joc daca vrei imi spui ce nume si parola sa iti pun la cont si ti-l cresc eu pana la 5 vrei? te bag la lista de prieteni si ma contactezi.