| SsAa a întrebat:

va rog foarte mult sa imi spuneti si mie mai ales cei care aveti shih zu, cum este ca si caine, cum se comporta?, ce mananca?, cum se dreseaza?, miroase in casa a caine?, face pipi in casa?, este cumnite sau jucaus?, si mai multe ...Va rog dar nu puneti descrierea rasei de pe google ca acolo intru si eu eu vreau parerea voastrabig grinMultumesc si FUNDA cine ma ajutata:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toti cainii sunt la fel. Toti fac pipi si miros a caine. Chiar daca il iei primele cateva luni tot isi va face nevoile in casawinking Apoi dupa un timp se va dezobisnui. Depinde de cat de des il vei scoate afara. Daca il tii in casa toata ziua fii sigura ca isi va face nevoile tot acolo. Cat despre miros la fel. Daca il speli cand trebuie si ai grija de el nu va mirosi.Ai mare grija un caine e o mare responsabilitate nu inseamna ca il vei lua de urechi toata ziua si ii vei pune fundite in par. Animalele au nevoie de ingrijire speciala si de atentie din partea voastra. Acestea fiind spuse succes daca te-ai hotarat ca vrei sa faci acest pas