| Georgyana_3890 a întrebat:

Buna!:*. Va rog sa imi spuneti cum se numeste melodia de la Romanii au talent care se mai difuzeaza pe Pro Tv. suna cam asa "Aici romanii dovedesc ca au talent". Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| Cotzi a răspuns:

Salut, si eu am cautat melodia dar nu a aparut inca, acest baiat pe nume Ady(Adrian) a participat la emisiune. sad mai multe informati nu poti sa iti dautongue! ceau:*

11 răspunsuri:
| Pisoi_9588 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=d8ni1zqNxFs
nu am gasit toata melodia:(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe el il cheama titu adrian iar numele lui de scena este lil shean
el este orfan deoarece parintii lui au murit cand el avea 2 ani
http://www.youtube.com/watch?v=WFtCS2da4M8&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna iti spun sigur ca nu exista eu sunt cel care o canta. sunt Tutu Adrian si pe youtube sunt sub numele de lil shean. dupa concurr voi scoate si varianta completa a piesei. va multumesc ca imi sunteti alaturi :X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Dreezy a răspuns:

Lil shean dar imi poate sp cineva cand apare la emisiune( pe ce data ca la primele 2 editi nu a fost)

| Laurentiu_1241 a răspuns:

Am soar 10 ani si melodie de la Romanii au talent se numeste Adrian Tutu-e evident ca romanii au talent

| EverythingAndNothing a răspuns:

Cauta pe youtube: Tutu Adrian-E evident ca romanii au talent...Asa se cheama melodia... Daca nu uite ai aici:http://www.youtube.com/watch?v=zpGZfGtpTNA

| PaulLa97lOveyou a răspuns:

Adrian TuTu - E evident ca Romanii au talent :X