| xEllyy14x a întrebat:

Voi credeti legenda lui Bloody Mary? Eu una nu dar vreau sa vad parerile voastre. Dau si funda :X

6 răspunsuri:
| daNNNy_3753 a răspuns:

Nu nu cred. e doar o legendawinking

| Anet a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu cred in chestii din astea,fiindca nu au nicio logica si e imposibil sa iasa nu stiu ce spirit din oglinda si bla,bla, bla oh go on
Oricum trebuie sa recunosc ca mi s-a facut un pic pielea de gaina cand am citit despre aceasta legenda, dar oricum eu raman la ideea mea si consider toate aceste fenomene ciudate pur si simplu niste aberatii menite sa sperie lumea.Si in plus au incercat o multime de oameni si nu s-a intamplat nimicwinking

| Sonia a răspuns:

Am tot auzit depre aceasta Bloodt Mary.Dar oare stie cineva cu adevarat cine a fost?:|Uitati aici pe wikipedia:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Maria_I_a_Angliei
Este vorba de fiica regelui Henric(din dinastia Tudorilor) si a reginei Catherin de Aragon.
In folclorul nostru tote povestile si legenedele porenesc de la aceasta baza.
Deci eu una nu cred:)).

| Adry05 a răspuns:

Nici nu o stiu, sincera sa fiu =]

| Dash a răspuns:

Nu

| Muffin129 a răspuns:

Sa fiu sincera, am crezut la inceput, dar acum nu, deoarece o prietena a incercat ritualul si nu s-a intamplat nimic...