| Wayrapa a întrebat:

Buna vreau sa descarc cintecul "ROMEO FANTASTIK - SUNT VAGABOND" + vidio-clip original si nu stiu de unde. S. O. S. funda. :*

3 răspunsuri:
| Dannys1 a răspuns:

Pot sa te ajut dar sincer sunt de *** toti manelisti intra pe www.fisierulmeu.ro si scrie acolo melodia

Răspuns utilizator avertizat
| YoungSteve a răspuns:

BAA sa imi bag ...pff poate imi iau ban at wits' end. dracu sa va ia de cocalari si pitipoance.du-te frate sau soro ce esti tu pe site-uri de cocalarii nu aiciat wits' end voi invadati lumea...at wits' end