cami
| cami a întrebat:

Vreau si eu un site, un link ceva, in care Romeo Fantastik este fara ochelari 8-)
Aveti, oare exista asa ceva laughing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vroiam sa te ajut dar tot caut de o jumate de ora si nu am gasit nimic.Nu inteleg cum de nu i-a facut pana acum cineva o poza in care el sa nu aibe ochelari?

32 răspunsuri:
cami
| cami explică:

@kyky, e ala care intotdeauna apare cu ochelarii de soare pe la TV http://www.libertatea.ro/usr/imagini/4000-146041-front_romeo.jpg, cica "regele sexului" =)) hai ma lasi :-j

cami
| cami explică:

Cu placere.happy
eh, specific, nespecific-sa stii ca-l mai folosesc si bucurestenii ~limbajul~ [sau ma rog, din ce zona te tragi tu]
Dar ce limbaj am folosit thinking ma lamuresti si pe mine? contine cumva invective, este trival? thinking
Oh, cateodata exagerezi atat de mult.

cami
| cami explică:

Intr-adevar observ ca esti un tip inteligent, dar cateodata raspunsurile tale lasa loc de indoiala.

cami
| cami explică:

Nu, nu m-am intrebar fiindca nu m-a(i) interesat.
In fine, las-o asa cum pica, uite @Enigmo [nu-ti stiu numele], imi cer scuze pentru cuvantul "aberatie", sper ca nu te-am suparat chiar atat de tare...
in fine, vii tu pe parcurs cu completari.

cami
| cami explică:

Stai, stai, stai...intr-adevar, ti-am cerut scuze, dar am facut-o pentru mine, sa-mi demonstrez ca inca pot sa dau dovada de buna. purtare.
De unde ma sti tu thinking pai, pe baza raspunsurilor tale, nu crezi?

cami
| cami explică:

De unde ma sti tu?
Sincer-nu prea am vrut sa ma complic cu tine, de filozofat-nici nu a fost vorba, ai filozofat tu si pentru mine. Auzi, nu mai posta atat in victima. [sau de fapt n-ai decat]. Saracutul de tine, victima unui cuvant atat de dur, "aberatie", nţ nţ nţ...sensibili mai sunt baietii din ziua de azi.oh go on
Ce te faceai daca te numeam :idiot, stupid, tzacanit? mi te urcai in cap? ai facut atata caz pentru un simplutz cuvant."aberatie"...macar spune-mi cum te cheama, sa stiu cui ma adresez.

cami
| cami explică:

Ok, Noapte buna si tie!
stai calm, nu l-as mai fi postat, ci l-as fi trimis direct Ralacai laughing hm, chiar ma faci sa cred ca esti intr-adevar o enigma.
Cu toate ca nimeni nu m-ar crede, imi pare rau pentru @gabrielutzu, fiindca "datorita" mie a fost restrictionat.
Pt a cata oara sa te intreb: De unde ma sti?

auran
| auran a răspuns:

Dzeule, mi-a fost dat sa aud si asa ceva!

| Wtf9000 a răspuns:

Romeo s-a nascut cu ochelari. N-ai nicio sansa. laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Am cautat o gramada si tipul asta nu apare fara protectie solara laughing

| Kyky a răspuns:

Cine e ala? happy

| Kyky a răspuns:

@cami: nu l-am vazut niciodata laughing si daca cumva l-am zarit in greseala candva, fi sigura ca n-am stat sa-l analizez, ci am dat mai departe.
Ps.: Ala e om? confused

| domidoc a răspuns:

Daca e fara ochelari nu e Romeo F. ci doar un rrom oarecare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olteancoooo, de cand te intereseaza pe tine asa ceva? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-sa inteleg ca acest limbaj este din regiunea craiovei? multumesc pentru atentionare.insa acum sa nu te astepti la un mesaj in privat asa cum a procedat gabrielutzu. cel mult mi-am dat seama cu adevarat de ceea ce poti.multumesc oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-daca pentru tine a jigni o persoana inseamna a-i spune numai trivialitati, te inseli. o poti face in diferite moduri, iar unul dintre ele, este chiar acesta pe care tocmai l-ai expus. ceea ce ai dorit tu de fapt sa spui este ca sunt prost, si ca spun numai prostii.cuvantul aberatie a fost folosit cu aceasta conotatie. iar cat priveste faptul ca si ai lor spun, asta nu te disculpa.fii tu cu bun simt, si lasa-i pe ei sa se dea in spectacol.acest limbaj pe care tocmai l-ai folosit, nu este specific zonei, ci este specific romanilor in general.cred ca nu te-ai simtit tocmai placut cand ai primit acel mesdaj de la gabrielutzu. daca tinem seama totusi, acel mesaj era trimis in privat, si te puteai bucura numai tu de continutul lui, insa tu acum, ai facut afirmatia public, si este logic sa ma simt jignit.nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-dar te-ai intrebat vreodata daca nu imi doresc chiar eu sa las loc de indoiala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-cum este si normal, vin cel putin sa-ti spun ca accept scuzele tale.si asta pentru ca te cunosc. iar referitor la ceea ce spuneai ca nu te-ai intrebat datorita faptului ca nu te interesez, atunci, cum ai putut sa afirmi asa ceva? nici cel putin nu ai incercat sa te intrebi. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-ma uimesti.cum adica ti-ai cerut scuze pentru tine? ca nu inteleg. poate ca este ceva specific olteniei, insa in sudul tarii, cand ceri scuze, recunosti ca ai gresit. daca ai o purtare buna sau rea, nu tu poti aprecia acest lucru, ci noi, ceilalti.asa ca nu incerca sa filozofezi. ori iti ceri scuze, ori nu iti ceri.sa inteleg ca ti le retragi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VKUa-uss_nA&feature=related "palalilaaa..." :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-cand jignesti o anumita persoana nu este nevoie sa-i dai si in cap.este de ajuns un simplu cuvant si gata.asa a fost si la tine, iar eu m-am simtit jignit. logic, trebuia sa ripostez intr-un anume fel.nu? sau trebuia sa-ti trimit si eu in privat cateva mesaje ''placute''sa ai ce sa postezi maine? eu nu fac asa ceva, si chiar nu am in vocabular cuvinte vulgare.de ce crezi tu ca as posta in victima? nu este genul meu, sincer.si poate ca noi baietii am devenit mult mai sensibili decat voi fetele, ca dovada si limbajul.nu crezi? nu ma refer la tine acum, ci vorbesc in general. iar cat priveste numele meu..., poti sa-mi spui simplu:enigma.nu suna placut? tongue
o seara placuta, cami!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-referitor la gabrielutzu, nici eu nu am fost initial de acord cu ceea ce ai facut tu.de fapt, i-am si spus ralucai ca nu este bine ce ai facut, si ca nu trebuie sa-l suspende pe gabrielutzu, insa mai tarziu, mi-am dat seama ca am gresit cand te-am judecat gresit. el chiar merita acest lucru.si acum privitor la intrebarea ta..., ce anume m-ai intrebat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El spune ca are ochii prea frumosi, si cand isi da ochelarii jos femeile innebunesc tongue laughing asa a declarat.adr eu cred ca e prea urat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ...se pare cu numai eu, am curiozitatea asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o poza cu romeo fantastik cu cohelarii dati jos putin.este spanchi de un ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi curiozitate am avut si eu!laughinglaughing

as vrea s vad si eu poza fara ochelari.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala de la taraf care canta manele
multumesc oricum