| sweet_1462 a întrebat:

Buna!
vreau sa imi fac un forum pentru fete. Ce ziceti ca trebuie sa pun in el?
As vrea sa arate unpic ca foorumul http://www.allgirlsforum.com/
Cine vrea sa ma ajute sa il fac?
Daca vreti trebuie sa stiti sa faceti un forum si sa imi dati id dar prin mesaj privat
ok?

1 răspuns:
| Anachan4ever a răspuns:

Eu m-as bucura imens sa te ajut sa il facihappy Am avut personal foarte multe forumuri (facute pe forumgratuit, ce-i drept) dar care au fost foarte aratoase. Dar ma pot descurca chiar si cu website'urihappy Iti voi trimite ID-ul meu prin mesaj privathappy