| Ionescu417 a întrebat:

Buna,vreau sa imi iau un telefon nou.Mam gandit la un telefon alview x1 soul as vrea sa imi spuneti daca este buna aceasta firma si ce parere aveti despre telefon.Si daca ar merita pretul.Astept cat mai multe comentari! Multumesc

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Este o firma foarte buna ..fratele meu are Allview de aproape 2 ani si nu a avut probleme cu el
Allview x1 soul isi merita baniiiiiii

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu mi-am luat de 2 saptamani un Allview V1 Viper. Am avut un Samnsung duos si n-am fost multumit de el. Mi-am luat acest Viper si este extraordinar. Merge excelent, meniul este usor si intuitiv, etc. Am cautat un an sa vad ce telefon sa-mi iau si am vazut o gramada de review-uri foarte bune despre aceasta firma. Bine, sunt si negative, dar nu exista firma care sa nu dea si rateuri. Dar cele mai multe sunt excelente. Eu am ramas impresionat de un P4 care-l avea o cunostinta si care, desi era mai vechi de cat Samsungul meu, se misca excelent.