| daniela36783 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati ...cum se pune status la yahoo messenger? funda la primul rasp mersi

3 răspunsuri:
| No a răspuns:

Simplu.Vezi acolo sus un chenar micut in care scrie subtire "What are you doing". Dai click pe el si scrii ce doresti acolo.
P.S. ca sa-ti apara fete din acelea pui semne ca : happywinking big grin tongue angry kiss, etc

| Cristikidu a răspuns:

Ai o bara acolo sub/langa aia unde pui daca esti offline sau online si scrii acolo ce vrei tu la status

| Bibuşca a răspuns:

Pai acolo unde te dai tu [aible, busy, invizible sub ala e o bara micuta dai click acolo si scrii ce vrei tu