| Vampii a întrebat:

Credeti ca e bun programul asta? http://www.masterszone.net/pune-status-lung-pe-yahoo-mes senger/ adica nu vreau sa iau virusi sau cine stie...

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi riscuri oricum sunt să iei viruşi şi dacă descarci un program sau orice fişier de pe internet.De aia sau inventat antiviruşii.Acuma depinde de tine dacă ai neaparată nevoie de aplicaţia asta.Succese.

1 răspuns:
| ovidiu79 a răspuns:

Pai orice descarci daca dai un click dreapta pe ce ai descarcat ai acolo mai multe optiuni printre care si scan with...(aici trebuie sa apara numele antivirusului pe care il ai) dai sa ii dea o scanare si asta e afli daca da sau daca nu are apoi alegi daca instalezi sau nu