| lumy8876 a întrebat:

vreau sa ma angajez. oriunde, insa nu sunt majora(peste 2 luni devin majora). insa nu am gasit nicaieri, in nici un domeniu, la fel, m-ar interesa pe litoral un job! imi dati un sfat? big grin

2 răspunsuri:
| sorinsrn a răspuns:

Vrei sa faci bani pe net? simplu, tot ce trebuie sa faci este sa vizitezi cateva reclame in fiecare zii.Tot ce iti trebuie este un cont de PayPal unde sa-ti fie trimisi banii si 2, 5 dolari(pentru a cumpara un cont premium). Faci 1, 6 dolari pe zi. Daca mai adaugi cativa prieteni castigurile ti se maresc deoarece tu primesti jumatate din banii lor! Pentru inscriere si mai multe detalii ID:srn_m16! (este pe bune...altfel nu m-as chinuii nici eu)

| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.