| HerzeeN a întrebat:

Salut, am 16 ani si in timpul vacantei de vara as vrea sa ma angajez 2 luni. Un sfat?

Vreau sa incerc asta din curiozitate si pentru ca vreau sa am banii mei si vreau sa vad cum e sa am banii mei.

Ce as putea gasi de lucru? In ce domeniu?

5 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

Încearcă sa fii chelner/iță sau sa lucrezi în mall. Poți găsii niste domenii de meserii foarte bune in mall.

Bafta!

| NobodyHeree a răspuns:

Ai putea fii vanzatoare la alimentara.Sau la un magazin de jucarii. Orice domeniu ti se potriveste pentru ca sunt sigura ca iti vei da silinta!
Bafta!

| Sebby a răspuns:

Incearca la pliante.

| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.

| HerzeeN explică:

Alte sugestii?