| Gina2 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte si am nevoie de cateva idei. Vreau sa fie o carte stiintifico-fantastica, despre ce credeti ca ar trebui sa scriu...idei? Multumesc, FUNDA cine imi dai cele mai multe idei:*puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Anca_Madalina_1995 a răspuns:

Pai eu am vayut acum ca cele mai populare carti sunt cu vampiri, varcolaci etc... daca iti place acest domeniu ti+as sugera sa scrii despre ei dar daca nu poti alege si ceva despre sfarsitul lumii, extraterestri, oameni care se pot transforma in ce vor, o lume noua in care sa pui tu e detalii vrei, poti sa scrii depre un vis ciudat care se adevereste, despre un om care vede iitorul dar care toata lumea il ea in ras dar care la sf are dreptate, sau despre o cometa cre loveste pamantul si apoi totul de schimba,... sper ca ti+am at cateva idei, funda?