| Ioanlacatuss a întrebat:

Vreau si eu un nume smecher pentru facebook, numele meu este Denis.

9 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

Ce zici de "denis" + numele tau de famile
Daca iti vei pune un nume "smecher" nimeni nu se va gandi "vai ce smecher e tipul asta uite ce nume are", ba chiar dimpotriva, ar parea imatur.
Cel mai bine e sa iti pui numele tau normal si nu vei avea ce sa regreti.(daca vorbim de un profil de facebook).
Daca esti o persoana cunoscuta pe internet, ai canal de youtube, pe twitch sau ceva de genul, lucrurile stau altfel.

| Zaygon a răspuns:

Incearca sa intorci d-ul si o sa iti iasa cel mai jm3k3r nume ever.

| monster62 a răspuns:

Incearca "Denis PERICOL PUBLIC"happy

| CVane a răspuns:

XxDenixX Shuk@ru Smeke3r,cred ca asta o sa ti se potriveasca.

| Kaℓi a răspuns:

Denis al Doilea.
Toata lumea o sa te intrebe cine a fost primul. Poti face pe misteriosul sau pe smecherul.

| Florentina9210 a răspuns:

Denis, pericol public!

| Catalina1243 a răspuns:

Denis Nume Jmecherwinking

| 6Anonim9 a răspuns:

Denis +numele de familie. aia care-si pun "jmecherul", "mafiotul", "awrr", "jrr", etc. sunt niste cocalari sabaciti si inculti. Pune-ti numele tau si gata. Nu e un nume pentru CS, e profilul tau propriu, unde se trec datele tale rrale. Nu exista nume smecher. Daca vrei sa fii cocalar, pune-ti orice alt nume.

| MistretulPufos a răspuns:

Denis Beleaua sau Denis Pericol Public,