| anca98 a întrebat:

Bunaaa :* vreau si euu nistee statusuriii artisticee rauu =p~
gen: Trag fum dintr`o tigaraa si ametesc ceva de genu`nu stiu acu cum sunt da`v-am dat un exempluubatting eyelashes
Va rog puppy dog eyes big hug

Răspuns Câştigător
| Lavy_6719 a răspuns:

Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e reacum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa... viata`i cea mai scumpa tarfa

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.love struck

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [love struck]

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck

De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Nustiu daca sunt atat de arstistice cum vrei tu dar sper sa iti placa happy