| anca98 a întrebat:

Heiii. devil Vreau si euu nistee statusuri artisticee puppy dog eyes
Ms :* big hug

Răspuns Câştigător
| SeniiiOritta a răspuns:

Hai ßye`ßye.Ramai cu bine.Vezi ca intreaba curvele de tine :*

•Nu mă ţine minte•Uită că am stat vreodată de vorbă•Aruncă pozele cu mine•Să nu`ţi fie dor Bă•

Persoana cu un cap incuiat
Este fata care plange dupa un baiat
El isi bate joc de ea si o ameninta ca pleaca
Iar proasta la vorble lui pune botu, si se dezbraca

in continuare crezi ca totul iti apartine, poti sa ai orice insa clar, nu si pe mine

~ [ ] Nu esti decat un pusti de bani gata. Sponsoru e tati vezi ca stie fata? [ ] ~

•Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin• love struck

.Fii falsă`! Trişează des şi fii sigură ca vei castiga un joc pervers! Toată lumea joacă pe interes!

Ceea ce il usuca pe tati meu de bani E pustoaica lui de 17 ani

[[Si-ti mai spun ceva din ambitie, pastreaza-ma ca sunt pe cale de disparitie]]

Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

• Unii nu ma suporta ●.Ii tratez cu indiferenta ●.Orice s' ar intampla ●.Voi zambi intotdeauna ●.Si nu ma vσi schimba ●

ιηтя-σ zσι ѕє ιηтaℓηєѕ¢ ∂яagσѕтєa ѕι ρяιєтєηιa.∂яagσѕтєa ιηтяєaвa ρяιєтєηιa.∂aк уσ єχιт.υ ¢є яσѕт mai aι؟. ρяιєтєηιa яaѕρυηde.к ѕa a∂υ¢ un zaмвєт a¢σℓσ. υηde υ aι ℓaѕaт σ ℓa¢яιмa.

∂яaga мєa. ѕтιυ ¢a тє`a aνυт ρє tine. ѕι a ƒυgιт ѕι ¢υ aℓтєℓє.∂aя єℓ aяє σ ƒєтιтa.ѕι ƒєтιтa ℓυι є ¢єa mai ιмρσятaηтa!

∂яagσѕтєa є σ ѕagєaтa ¢є ιтι ƒa¢є яaηι ∂є ƒσ¢… ѕυρaяa ¢єℓ ¢є ιυвєѕтє… ¢єℓ ιυвιт ιѕι вaтє נσ¢

ι ωєℓ¢σмє ∂єaтн.

συт σƒ му мιη∂; вa¢к ιη ƒινє мιηυтєѕ!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.happy [love struck]

S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. love struck

Ea nu are nevoie de tine.Ca are pe buzZe glosS.Si aRe Pe FaTsSa uN ZâMBeT DeLiCioSslove struck

Draga nu ma privi cu ura... Spui ca te iubeste...Dar eu sunt mai bunaa.Si inca ceva papusa, e o diferenta intre mine si tine.Eu nu am sange de tarfa in mine! Asa ca tine! [ :] ]

Ai z`ile in care te debusoleaza,` Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza. Da, e exact ca o stea,` O vezi doar cand vrea, de`-aia esti n`ebun dupa ea`!love struck

Corpul aprOape perfect… cand te`ai uiTat la faTsa… Ai` vazuth un copil inOcCent… Da mai tarziu ai deScOpeRit cum era ea… Pe cat de frumOasa pe atat de rea`

2 răspunsuri:
| LauraLl a răspuns:

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

Teee.ee.e.e` UraS`KkkK`!]

Te urasc! Dc? Pt ca asa vreau eu Deja vrau sa mori, e grav

cine a pus "u" langa "i"? pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la o tipa "misto" si i-am scris "m*isto" )

cine a pus "f" langa "d"? pe tastatura ca am vrut sa ii scriu la unu "du-te si culca'te " si i-am scris "*ute si culca'te" ) caz real

1, 2,3, 4,5,6,7,8,9,10... maaaammmaaaaaa cati proooosti imi citesc status

DND.bunik la PC. face comm pe hi5. poate va lasa si voua

Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

rad cu tine, si glumesc

poate crezi ca te iubesc

eu iubesc, dar nu pe tine

cand am chef iti spun pe cine

Noy nw bem vin, bere si nici gin dah nici cola nici pepsi ca n-aw la magazin [!] noi vrem sa dormim la ora de fizia si toti visam sa intram la politehnika ...sa vina stanciu sa ne dea o teza show... oricum nw conteaza cath lom o dam din now [!?]

viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi

Le doresc la toti profii mei 3 masini in fata casei! POLITIA, POMPIERII si SALVAREA

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas!

Nu ma-ntreba ce gandesc, Nu ma-ntreba ce doresc, Traiesc prin tine, Nu ma-ntreba de ce rad, Nu ma-ntreba de ce plang, Imi e bine.

Sunt clipe din trecut peste care am trecut.sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate...sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate.

M-am gandit la statusu` asta toata ziua

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult... Poate nici n-ai observat...De la un timp am mai crescut.

Mein Herz ist Gift für Dich ~> inima mea este otrava pentru tine

Nu sunt foarte scurte dar sunt dragute.

Spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta...

Love me if u dare. ( :