| Isa_5295 a întrebat:

Buuna TPU! se apropie 1 martie si. sa zicem.noi "fetele" din clasa vrem sa cumparam ceva pentru baieti :d problema e ca nu prea stim ce laughing)! poate aveti voi mai multa inspiratiebatting eyelashes! [vreau sa mentionez ca sunt in clasa a-8-a! :d ] tnx! love struckx fundita ^^

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

VOI fetele sa cumparati ceva pentru baietilaughing) eu crd ca ar trebui sa fie invers da MRG... pai nu puteti sa luati ceva parfum sau ceva de genu ca ar trebui sa luati cate unu la fiecare deci nu merge dar puteti sa le luati o bratara cu numele fiecaruia si o stigla cu o bautura ceva mai rafinata(bine asta sa nu o facety in scl laughing)) Eu asta as face Succes... APP fundita

7 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

happy e cam ciudat ca voi le cumparati baietilor...in fine e un gest f frumos.pai e cam greu sa sunt baieti...la fiecare cate un martisor potrivit eu cred ca este indeajuns.credema nu aveti de ce sa le luati nu stiu ce ditamai cadoul.

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Bereeee...

angelli

. sau alte bauturii. ca dik cate inteleg eu is mai multi baiets. si cam aia se poate impartsiiiii. big grinbig grinbig grin

sau nusk nu ma bag. ca ork faceti ce vretii!:*:*:*

| crynutza34 a răspuns:

Buna! Ma gandeam sa le cumperati niste mostre de parfum si legati de ele cate o ata de martishor, sau cate un brelog cu un anumit lucru care le place lor si tot asa legati de ele o ata de martishor. sper ca te-am ajutat :*

| Toxic_5027 a răspuns:

Pai depinde de buget. Ceva gen tricouri haioase, creioane cu fete zambitoare, martisoare haioase, o doza de colalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand eram la liceu de 8 martie primeam flori din partea baietilor si noi de ziua barbatului le luam o sticla de vin dar unu cunoscut big grin

| Isa_5295 explică:

Pai noi de 1 martie si ei de 8 martiebatting eyelashes!

| Ciupii26 a răspuns:

Buna intrebare isa, buuuna intrebare! :d