| Deea :x a întrebat:

Camasa alba innodata, pantaloni mulati gri si tocuri. Parul prins si cercei rotunzi. E ok pentru discoteca?

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Cravata sa ai grija sa o alegi bine, adica sa fie ceva foarte casual, de preferat neagra sau gri. sau daca e mai eleganta mai bine renunti la ea! funda?

5 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Da! mie mi se pare ca arata foarte bine pentru o seara in discoteca.
bafta!

| R_9329 a răspuns:

Arunca cerceii pe geam. Daca sunt mari si rotunzi ca roata de la caruta sunt de prost gust.Mai bine pune-ti o pereche de cercei mai micuti si rafinati.happyBaietiilor nu le plac cerceii aia.Si iti spun exact la ce se gandesc ei cand i vad din propia experienta ''de tiganci, naspa, urati, nu inteletg de ce ia cumparat''.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Dalove struck. Acum depinde si ce corp ai, ca nu avantajeaza pe oricine asta. Daca tu crezi ca te avantajeaza e foarte ok:*

| Deea :x explică:

P. s si cravatabatting eyelashes

| ofatade18ani a răspuns:

Dap