| RisenAngel a întrebat:

Cand apare Heroes Might & Magic 6, Serious Sam 3, Diablo 3, Devil May Cry 5 si darksiders 2?

7 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Pai devil may cry 5 numai apare are dantes inferno da e numai pe ps2 sau 3 si nu vor sa extynda pnt pc

| BuggsBunny a răspuns:

Heroes Might & Magic 6 s-ar putea sa apara in 2-3 ani tongue
Serious sam 3 apare pe Xbox Live Arcade până în ianuarie 2010. deci deja a aparut pe pc...ar trebui prin decursul anului 2010-2011
Diablo 3 apare prin decursul anului 2011
Devil May Cry 5 cam pe la sfarsitul anului, inceputul anului 2011
darksiders 2 tot asa... sf anului 2010 incepuutl 2011...cred tongue la asta nu-s sigur

| Landied a răspuns:

Oare cand fac astia un Half Life 2 Episode 3?

| E6 a răspuns:

H6 mai este nenelaughinge si joaca calomea h3 si h5 oricum cred ca h6 va fi dezamagitor inca din trailer:-

| stanila a răspuns:

Heroes Might & Magic apare in 26.6. 2011

| stanila a răspuns:

HEROES 6 apare anul asta 2011 asta-i adevarul.

| Igescu_Alex_1988 a răspuns:

Serious sam 3 BFE a aparut deja happy