| anonim_4396 a întrebat:

Cand este nascuta iubita lui Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| dewix a răspuns:

NU este cuplat cu Kim, doamne hai ca ar fi prea de tot sa stea una de 29 de ani cu Justin care are 16 straight face
Se zvoneste ca Justin flirteaza cu sora lui Kim, nu stiu cum o cheama, care are 14 ani.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum o cheama pe iubita ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubita lui justin bieber este chiar din videoclipul baby

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU este cuplat cu Kim, doamne hai ca ar fi prea de tot sa stea una de 29 de ani cu Justin care are 16

Se zvoneste ca Justin flirteaza cu sora lui Kim, nu stiu cum o cheama, care are 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce iese cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber are iubitasi e mayli crius

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lavit justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau dar justin bieber umbla cu jessica asa ca lasatio pe kim de oparte nu umbla cu el.
deci de inteles pentru toti el umbla cu jessica.jessica e mai tare decat kim

| Chans a răspuns:

El o are ca iubita pe Selena Gomez.Ea are 18. Dar ea se preface vrea doar faima!:-p El e prea fraier!

| Razvy_2363 a răspuns:

Selena Marie Gomez (n. 22 iulie 1992)