| AaaNNnnAaa a întrebat:

Are Justin Bieber iubita in prezent?

9 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Nu e singur momentan.Itsi spun eu dc daca el are o iubita iubita lui are prietene si prietenele ei o sa fie si ele inebunite de justin si prietenele prieteni lui au si ele prietenelaughing

deci nu nu are:*

Fundalove struck?

| unione a răspuns:

Duceti-va tare ma cu intrebarile voastre despre caricatura, vb in fata casei despre el...nu aici

| Crisstina a răspuns:

Binenteles, pe mine. laughing Intrebari de ***, la fel si Justin

| Andre a răspuns:

Sall ...Referitor la intrebarea ta da el a avut o prietena si s-a despartit de ea si dupa aia s-a impacat si in prezent sunt impreuna pe ea o cheama Caitlin Beadles

| Alice180297 a răspuns:

Nu! In prezent Justin nu are iubita. Deocamdata a zis ca este in turneu si nu are timp. Poate pe viitor.thinking I dk

| iLovedYou96 a răspuns:

Da bineinteles care are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu știam că stă cu una de culoare. Da` nu știu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal ca da crzi ca el ar fi prost sa zica normal ca are la ce vedeta e sunt sigura ca are si poate nu are cine stie ce vedeta ca iubita si nu vrea sa isi strice imaginea oricum la 16 ani fiti seriosi frate normal ca are

| anonima_6871 a răspuns:

El a spus ca in prezent nu are nici o iubita! dar se zvoneste ca Selena Gomez si el se plac reciproc si ca ar fi impreuna