| GodBlessYou a întrebat:

Cand se v-a inventa teleportarea?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

In viitor happy.

17 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Când vom învăţa toţi gramatica, va fi disponibilă automat atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e inventata dar nu poate sa materializeze inapoi decit materia moarta.Materia organica nu pot s-o materializeze inapoi.

| just|breathe a răspuns:

Atunci cand noi vom fi praf si pulbere... poate nici atunci...

| englezuc a răspuns:

Nu stiu! dar as vrea sa ma teleportez in timpul cand eram un pusti care nu avea nici o grija si se distra tot timpul! e frumos sa visezi!

| Aero a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru ca si tine, dar pentru tine e nevoie mai intai sa se inventeze si un nou manual de ortografie mai usor de inteles/tinut minte.tongue

| liveincolors a răspuns:

Nu cred ca prindem noi vremea in care se va inventa teleportarea.

| blaksoul12 a răspuns:

S-a inventat dar e foarte riscanta. Poti ramane blocat in spatiu si timpsad. S-a inventat si mersul in timp. Dar si acesta e foarte riscant.

| PurpleLadybug a răspuns:

Va* (inventawinking )
Pai nu stiu... poate chiar o sa o inventeze unul dintre noilaughing de aici de pe TPUhappy... ceeeee? orice este posibil, nu?happy
Take carepeace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata .

| Mada a răspuns:

Ce face? surprise
Da de unde atata...

| LNK a răspuns:

Nu stiu, dar cand se "v-a" (re)inventa gramatica limbii romane?

| demonangel37 a răspuns:

Teleportarea este inventata de foarte mult timp de fapt ea nu este inventata este existenta Leonardo da Vinci a facut niste descoperiri dar acum sunt 2 tipuri de teleportare : masina de teleportat creata de mana omului si teleportarea cu gandul, sau prin diferite metode cum ar fi meditatia sau anumite lucruri care ajuta la ducerea acestor lucruri deci exista si a fost, si este da cum a spus si blacksoul12 exista riscul daca incerci teleportarea spirituala sa ramai blocat intr-o oglinda intr-un cristal in lucruri care sunt greu de purificat si de materializat iar daca nu crezi fa cercetari in cazuri paranormale / oculte si o sa gasesti mai multe raspunsuri la mai multe intrebari

| Razvan a răspuns:

Cand se va inveta masina timpului, piatra filozofala si elixirul tineretiiwinking

| Klara a răspuns:

Se v-a invent-a cand toata lume-a va vor-bi limba roma-na.

| cristiiiiiii a răspuns:

Cand o sa se potriveasca toate ceasurile din lumewinking

| ionutzz2590 a răspuns:

Poate peste cateva mi de ani pentru ca i trebuie de 1000 mai multa energie apoi trebuie sa gaseasca o cale sa poata fi descrisi exact atomi unui om si trebuie sa fie incalzirea corpului mai mare ca a soarelui pentru a se transforma in radiati dar pana la tehnologia aia mai este multa vreme

| ionutzz2590 a răspuns:

Oameni buni teleportarea va avea loc candva