| GnnAndra a întrebat:

Care crezi ca este cea mai tare comedie? Sau cel mai tare film de groaza?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cele mai tari comedii m-i se par cele cu Jim Carey... Ca de exemplu "Ace Ventura: Pet detective" sau - mai nou - "Yes man"... Si film de groaza... Multi au spus "The exorcism of Emily Rose"... Mie mi-a placut mai mult "Psycho" (1960 - cel mai bine cotat film horror pe imdb)... dar asta a fost mai mult psihologic... Room 6 a fost un film destul de horror... Nu am gasit un film de groaza "tare". Te anunt cand gasesc.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt groaza incerkti un pic din Wrong Turm 1, 2 si 3
Iar pentru comedie Old Dogs, Sex drive, Senior Skip Day, The girl next door,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ft mult mi-a placut horrorul 'the uninvited'' sfirsitul ft interesant. dar nu a fost chiar atata de strasnik.nu am dat inca peste cel mai tare film de groaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blue streak tradus Diamantu albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult the hangover
iar cel mai tare film de groaza a nightmare on elm street

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare comediieeee american pie si 100 femei... iar horror dupa parerea mea cea mai buna trilogie de groaza este Wrong turn(Viraj gresit)e prea penal filmu

| PVAAVU a răspuns:

Comedii:"No a oar","Singur acasa 2". Prin "cel mai tare film de groaza" vrei sa spui "cel care iti ingheata sangele in vine"? Ma, rog trebuie sa vezi "Motelul groazei";"Spirit razbunator";"Jucaria"(1, 2,3) si "Tarat in iad"!

| Nymeria a răspuns:

Can o sa avd toate filmele de comedie o sa-ti raspundlaughing)

| alina_2008 a răspuns:

Cum zici u...

| morfina a răspuns:

Cea mai tare comedie sincera sa fiu chiar nu stiu dar cel mai tare film este unborne...parerea mea...hee heehappy