| blacksky a întrebat:

Bunahappy care e cel mai tare film de comedie si de groaza?happy

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Uita-te si tu la box office pe www.cinemagia.ro

| OrangeJuice a răspuns:

Comedie:Concediu de la casnicie(daca te uiti singur nu are farmec)
Groaza:The Grudge

| Eunyce a răspuns:

Filmul care mi se pare mie cel mai de comedie(aici ma refer la cat am ras) "Home Alone 2".
Iar horror "Paranormal Activity".

| Missy a răspuns:

Comedie :Meet The Spartans laughing
Horror: The Unborn sau Saw happy

| andreealove20 a răspuns:

Pot sa-ti sugerez cateva filme de groaza, care imi plac enorm de mult:1) Drag me to Hell 2)Trick'r treat 3)The Collector 4)The Uninvited 5)Mirrors 1 SI 2
Incearca sa intri aici...vei gasi filme de mai multe categori si toate subtitrate! Sper sa-ti placa!

| SunShine_3102 a răspuns:

Alea care iti plac tie cel mai mult

| Aecnav a răspuns:

Scarie Movie toate partiletongue