| ZuKo a întrebat:

Care este hobby-ul dvs?

Răspuns Câştigător
| XeNoN1 a răspuns:

Sport
happy

6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Mie imi plac foarte mult masinile, sa ma joc pe playstation, fotbalul

| thegatekeeper a răspuns:

Am mai multe, cum ar fi cititul (in general genul horror, fantasy, mystery, filosofie, istorie, arta, ocultism etc.), desenul in creion, pictura, limbile straine (in special finlandeza si germana) si altele.

| Resurrection a răspuns:

Fotbalul,Metin2 si TPU sunt hoby-urile mele :d

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sportul. Imi place foarte mult sa ma dau cu rolele, sa merg cu bicicleta, sa fac diferite exerciti, sa joc handbal. Imi plac plimbarile sub clar de lunahee hee.
*-*

| Ronni a răspuns:

Arta: desen in creion, pictura, pictura in ulei, quilling (mai nou), imi place sa colorez si cu creioane colorate (de obicei desenele ies mult mai realistice decat cele pictate, cateva persoane au crezut ca sunt printate)
Am si un hobby mai ciudat, imi place sa observ comportamentul oamenilor (prieteni, oameni straini), relatiile dintre ei si cum evolueaza de-a lungul timpului, sau cum se comporta in anumite situatii. Imi place sa urmaresc si evolutia popoarelor de-a lungul istoriei.
Din cauza asta am si un dezvoltat simt de observatie (merg intr-o casa in care nu am mai fost si stiu cate scari sunt daca mergem la etaj)

| NobleHeart a răspuns:

Muzica.