| ciupy a întrebat:

Ce hobby ai?

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Florile, calatoriile, cititul...

| inna a răspuns:

Acum nu am un hobby anume, cate putin din toate laughing. Cand eram mai mica imi placea sa pictez, sa cant, stateam bine cu partea artistica.

daniela
| daniela a răspuns:

Calatoriile si colectionez clopotei

| maryana5 a răspuns:

Stau pe TPU yawn
ma gandesc sa ma las yawn
a? ce zici?
ca e tare hobbiul?
baih nu stiu frate...sa ma las? sa nu ma las? ca de la un timp stau prea mult si vorbesc singura straight face

| paperschool a răspuns (pentru maryana5):

rolling on the floor) Cati analfabeti pe TPU!

| JackieSue a răspuns:

Fotografiatul big grinbig grinbig grin:... mi se pare chiar interesant faptul ca pot sa fac tot felul de efecte si sa fie pozele meletongue

| Nastia a răspuns:

Citesc sau ascult muzica,.happy

| Nastia a răspuns:

Si imi place tenisul si fotbalul,.happy

Shin
| Shin a răspuns:

Joc GO si cresc niste animale mai... exotice happy
Numai bine, Shin.

auran
| auran a răspuns:

Cred ca o sa invetez unul nou - somnul

| dulshe a răspuns:

Pai sa stau la pc, sa ma plimb cu prietenii, sa citesc(doar carti care mi se par fff interesante), sa ascult muzica, sa DaNsEz, si multe altele!

| Yly a răspuns:

Sa joc tenis...sa ma plimb.de toate cate un pic numa sa nu stau:d

| gabrielutzu a răspuns:

Urmaresc postarile lui "nebundupatine" si ma iau de el...:laughing

| zuzu_1842 a răspuns:

Pai hobby-ul meu... a fost...si va mai fi. fac handball de mica si ma dedic foarte mult acestui sport...inca de mica jucam la un nivel foarte inalt si... urmau multe... dar am avut de curand un accident foarte grav...care m-a ranit foarte tare...mai ales sufleteste...sufar mult... dar partea buna e ca voi putea face din nou handball...si imi voi relua hobby-ul...in afara de asta...muzica... distractia...big grin

| Boby a răspuns:

Citesc intrebari stupide pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lunetist amator, ma gasesti pe cele mai inalte cladiri din romania luand in vizor parlamentari, preoti, politisti...pescuitul sportiv(las undita jos si fac flotari), oina (directia parbriz politie), dirt racing(cand ploua pe strada mea)

| ALEX_6194 a răspuns:

Unul dintre cela mai mari hobby-uri ale mele este colectionarea de telefoane mobile (chiar daca sunt inca la inceput ma straduiesc) si acvaristica bineinteles, dupa min pesti exotici sunt cei mai frumosi si nu neesita atata ingrijire. u ce hobby ai?

| utilizator.tpu a răspuns:

Sa ma joc :-p si sa mananc

Întrebări similare