| anonim_4396 a întrebat:

Care este tara cu cele mai interesante obiceiuri si traditi din Asia? Funda!:*

2 răspunsuri:
| AnnaDllk a răspuns:

Japonia, China. Cel putin asa cred!

| MariusZap a răspuns:

Japonia e magnifica!
Daca ai de facut un referat atunci documenteaza-te de indata!
Japonia este foarte interesanta datorita obiceiurilor ciudate, istoriei si a vietii contemporane de acolo.
Gandeste-te ce boost economic are tara aia! Acum 100 de ani nici nu aveau electricitate si acum este capitala tehnologiei.Samuraii sunt si ei super tari.Merita sa vizitezi/sa scrii despre Japonia!