| EmoAndree a întrebat:

Care este vedeta ta preferata? sau desinger, cantaret ce vreti voi Ofer funda

Răspuns Câştigător
| dumitruanca17 a răspuns:

Selena Gomez pentru ca este ambasadoare La Unicef si ajuta copii love struck.E attat de dulcee si dragut din partea ei blushing
Si plus ca are o voce :X superbaaabig hug
Si mai ales stilul ei vestimentar dar si caracterul happy

4 răspunsuri:
| golanasha08 a răspuns:

Pai...rihanna e culmea noua melodie si lady gaga

| partygirlcool a răspuns:

Avril Lavigne si Evanescene

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

1.Demi Lovato.Este o actrita super talentata si canta si super! Imi place cum a jucat in Camp Rock si in Princess Protection Program si este o super comediana in Sonny With a Chance!

2.Selena Gomez.Imi place de ea pentru ca este draguta, arata si bine si a particiopat la UNICEF.Imi place de ea ca actrita, dar imi place de ea mult pentru ca are niste cantece super! Joaca super bine in Wizards of Waverly Place si imi place cum a jucat in Princess Protection Program

3. Avril Lavigne.Imi place pentru are cantece super,imi ales The Best damn Thing, Skater Boy, Girlfriend etc.

4.Ashley Tisdale.A jucat in multe filme super, care mi-au placut.High School Musical(1, 2,3) e cel mai tae film in care a jucat.Si imi place cum joaca in The Suite Life of Zack and Cody!

5.Miley Cyrus.Pai,mi-a placut de ea cum a cantat, dar daca nu ar fi innebunit si nu ar fi scos cantecele alea aiurea(ultimele pe care le-a scris) mi-ar mai fi placut, mi place acum doar cum joaca in Hannah Montana si acum ii ascult cantece foarte rar...

6.Vanessa Hudgens.Ce sa spun...Imi place si cum canta, si cum a jucat in High School Musical(1, 2,3)

7.Brenda Song-Imi place de ea ca actrita si joaca super in The Suite Life of Zack and Cody si The Suite Life on Deck.Si filmul Wendy Wu:Homecoming Warrior e super!

8. Dylan and Cole Sprouse.De gemenii Sprouse imi place cum joaca in The Suite Life of Zack and Cody si The Suite Life on Deck.

| AnaisC a răspuns:

Demi LOvato, Lady gaga si Rihanna?:|
Gaybaru'mai lipsea...
Hai ca-ti fac o lista:
Chitaristi:
Slash
Jimi Hendrix
Richie Sambora
Cantareti(voce):
Jon Bon Jovi
Axl Rose
Steven Tyler
Actori: Stone Cold Steve AUstin
Actrite:Angelina Jolie
Tobosari:
Lars Ulrich
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com