| rasfaTTatA a întrebat:

Care imi da un cont metin2 fun intre lvl 50-70?

dau FUNDA
plzz repede raspuns!sad

126 răspunsuri:
| Alecka a răspuns:

Uite,ew nu am nici un cont, cred...(avand doar 10 ani, am niste catziva d p afara care sper sa-mi dea un cont pentru mine si poate unul pentru tine)

| Alecka a răspuns:

Bai frate ce va ziceti conturile=]]]]

| Alecka a răspuns:

Vreau cont p fun! Nu conteaza lvl! ID:al3_georgy

| jucatorul21 a răspuns:

Am eu da nu dau

| jucatorul21 a răspuns:

Am nu dau

| Dash a răspuns:

Nimenistraight face

| jucatorul21 a răspuns:

am nul dau rolling on the floor

| jucatorul21 a răspuns:

Am lvl 95 da nul dau e o samanca

| ionut_8214 a răspuns:

Eu

Download: eType1.com/f.php

| ciurezu2002 a răspuns:

Eu de 60

| razvan77 a răspuns:

Am unu de 66

| Alex1003 a răspuns:

Am eu de lvl 80 cu otel+9 SI INTM BUNE ID MESS alexandru.stefi69

| Pepsi2Litrii a răspuns:

IA CONTU` dar sa-mi dai funda! :X! are lv 85 | id love struckShanee09 | pass: volannvolann! FUNDA PLZ

| Pepsi2Litrii a răspuns (pentru Pepsi2Litrii):

E xShanee

| D3vilEviL a răspuns (pentru Pepsi2Litrii):

Frate te rog intra pe mess sa vb despre cont sau dai accept la mesaj sa schimb email
O zi buna

| D3vilEviL a răspuns:

Caut un cont metin2fun cu conteaza lv
dar vreau seriozitate daca ma poti ajuta baga id:bad_boys1232001
O zi buna

| LoReNzOoO a răspuns:

Id:lorenzobosss Password:nicolas1 asta merge are lvl 121! Bafta la toti eu mai am conturi de gm daca vreti la id stelbosss@yahoo.com

| azoteu2020 a răspuns:

Iti dau eu de lvl gm si inca un caracter tot pe acelasi cont war mental king 2 +9 celesta +9 sirius +9 otravitya +9 papuci de foc
+9 scut lvl 41 +9 epic +9 rezistent contra sura 10 piece of cristal 500kk otel albastru +9 10 perle rosi 10 perle albe 10 perle albastre coif epik +9 si la armura arma coif epk scuyt epik are toate 5000pv nume astae parola nuiasta

| catalinutzu97 a răspuns:

Dau cont de lvl 87 sau unu de 71 bagari id asta in lista ciuffufitos plizzz repede si dati buzzz

| catalinutzu97 a răspuns:

Dau cont de lvl 87 sau unu de 71 bagari id asta in lista ciuffufitos plizzz repede si dati buzzz

| Hi_Lulu_1996 a răspuns:

Tias fi dat eu de lv 93 dar daca vr intre 50-70...

| AndreiSnok a răspuns:

Si eu am nev da n-am de unde esa fac rost si de lvl 1 ca nu ma pot loga pls dati-mi un cont

| Paul0563 a răspuns (pentru Hi_Lulu_1996):

laughing Da sgur dai si de 93laughing

| Paul0563 a răspuns:

Si eu am nevoie plssss da-ti si miecryingbig grin

| Paul0563 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai sunt posturi libere mah ca si eu vreau sa fac! X-(

| grerasul9423 a răspuns (pentru anonim_4396):

Id este grerasul9423 are pe el otel +9 si pose +9 are lv 90 ce dati?

| sandu23 a răspuns:

Dau cont de lol 90 pe metin2 fun e o samanita dar puteti sa o faceti cum vreti voi pe 90 de lei

| Mihai_Spiridon_1990 a răspuns:

Dc nu iti faci cont
daca dai id-ul tau si funda iti dau fack

| babyl08 a răspuns:

Cosminx999 parola 123456789

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Ce tot... puneti conturi gresite, rasfatato daca vrei am cont de 73 saman dar e baiat ma gasesti la id bmafiotul20