| Aecnav a întrebat:

Care stiti si il folositi, imi explicati si mie va rog cum functioneaza cashgopher? Stiu ca il descarci si il instalezi. dar ce face el exact?
Vreau cat mai multe detalii, care stiti happy

Răspuns Câştigător
| brokenkid a răspuns:

Daca realizezi mult trafic pe internet este benefic, pentru ca cash gooper te plateste, este singurl soft de genul acesta legal.plata se face in virament bancar! xD dar trebuie sa clicuiesti cat mai mult. odata ce ai acumulat cel putin 10 dolari poti cere plata prin serviciul paypal. eu il folosesc iar pana acum am facut 150 de euro, bineinteles in 3 luni, dar bani veniti pe gratis, mi se pare oke, daca mai ai de intrebat fi mai explicit ce fel de informatie vrei referitor la acesta, sper ca ti-am fost de ajutor. have a god day>big grin