| Alexyyyyszz a întrebat:

Peste cateva saptamani as vrea sa merg la bunici,si imi voi duce laptopul. Vreau sa cumpar un modem internet stick, dar nu stiu cum functioneaza. Daca folositi acest modem sau ati avut va rog sa imi explicati cum se foloseste.
Daca la bunici nu este semnal, si atunci imi va merge internetul? Multumesc. Funda!

1 răspuns:
| Teo4ro a răspuns:

Il introduci in portul usb, o sa il detecteze, si o sa se instaleze un program. Iti introduci contul si parola si ai internet... daca ai semnal