| noname_1116 a întrebat:

Care sunt mai bune Vogue ( mentolat ), Black, Parlament (albastru), Dunhill fine cut, pall mall, camel, kent nanotek.

Si nu imi spuneti ca nu e niciuna buna ca dauneaza ...bla bla bla

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Vogue si kent.

34 răspunsuri:
| iuliaaa a răspuns:

Deci daa... dunhill fine cut e cel mai tare!love struck

| aleccssandra a răspuns:

Dunhill fine cut, nanotek rosu si parlament sunt cele mai bune

| Pussycatyy a răspuns:

De la Vogue mi s-a facut rau, Kent merge, ti-as recomanda Virginia Premium dva iti plac slimsurile (sunt cele mai bune slims dupa mine) si daca nu iti plac, Malboro sunt bune

| zabina a răspuns:

DUNHILL. Clar. Dar mai merge si kentu'. si parliament. happy