| noname_1116 a întrebat:

Voi ce tigari mai fumati?
Eu de obicei:
-mai tari: Marlboro negru, Pall Mall, Kent 8
-mai slabe: Virginia slims, Dunhill fine cut, Vogue menthol.

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Eu nu fumez. Dar in schimb imi place sa imi "torturez" prietenii cu un bong cu tutun de pipa facut home made. De fapt sunt 2. Una este facuta prin masca de gaze si una este facuta intr-un borcan sustras dintr-un laborator. Folosim tutun Tilbury. Eu nu am incercat niciodata dar cei care au incercat mai aveau putin si isi dadeau afara plamanii. Ce mai "fumam" era narghileaua dar si aceea foarte rar.

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu fumez. Nu am acest viciu.
Dar cand am ocazia nu ratez un trabuc de ala tare. big grin

| Silvia a răspuns:

Eu fumez Carpati smug.

| Eღilia62 a răspuns:

Kent 8 si din astea tari nu m-as da pe cele subtiri sau gen Glamour.

| monyk a răspuns:

Buna, nu fumez, am incercat si eu ca oricine, am fumat cateva zile... dar m-am convins ca mai bine pun punct acum cat se poate, decat sa ajung dependenta de ele, cheltui bani si imi stric sanatatea cu ei...fiecare face e vrea cu viata lui si cu sanatatea lui, daca tu fumezi, nu ai decat, numai bine si multa fericire!

| clawss a răspuns:

Aer curat! si surpriza... provoaca dependenta dar am plamanii sanatosi!

| mariazet45 a răspuns:

Cat primesti pentru reclama? Atentie cele de mai sus dauneaza grav sanatatii.

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu fumez si am plamanii sanatosismug Parliamentul la putere

| Ruxy a răspuns:

Eu de o luna si ceva nu am mai fumat happy si sunt mandra de mine. Dar asta e cumva reclama mascata ce faci tu aici? Sau e un indemn pentru curiosi de a le incerca pe toate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stendahl, Flaubert, Zola...mai bag si cate un Sven Hassel, pentru amuzament...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kent 8

| MaRi_6563 a răspuns:

Fumam mai mult pall mall si kent si dunhill