| maria_4650 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place? cum se da de gol chiar daca nu vrea ca tu sa te prinzi?

Răspuns Câştigător
| happiness a răspuns:

In general poti sa intelegi ca te place din privire. dar daca asta nu e prea evidenta sunt si alte gesturi care l-ar putea trada. oricum daca te place cu adevarat va face ceva pentru a ajunge la tine indiferent de compromis.

5 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Urmareste-l.Vezi cum reactioneaza in preajma ta.

| Silviu_7167 a răspuns:

Depinde cat de bine ii iasa deghizarea. La mine, nu ca m-as lauda big grin, chiar daca te plac, pot sa fac in asa fel incat sa nu iti dai seama tongue. Totul conteaza sa stii cum sa il privesti. Sa-i gandesti fiecare gest. Sa vezi daca chiar iti da de inteles asta. Pana la urma, s-ar putea sa zici ca nu tine la tine si sa tina sau invers. Nu cauta raspunsul aici.

| Seline a răspuns:

Uita-te in ochii lui, privirea ii tradeaza pe majoritatea.

| maria_4650 explică:

Un baiat poate iubi 2 fete in acelasi timp? in ce situatie si proportie? poate exista o egalitate in modul in care iubeste?

| Seline a răspuns:

Poate iubi 2 fete, dar nu acelasi tip de iubire. De exemplu pe una o poate iubi ca pe o amica, ca pe o sora, iar pe cealalta ca pe o iubita. Unui baiat ii plac mai multe fete, dar iubeste una singura!