| LoveMusic a întrebat:

Care sunt vedetele voastre preferate de la Disney Channel dintre acestea: Miley Cyrus, Selena Gomez, Emily Osment, Vanessa Hudgens, Demi Lovato, Ashley Tisdale, Tiffany Thornton, Monique Coleman, Hannah Montana, Olesya Rulin, Anna Maria Francesca Enriquez, Jasmine Richards, Aaryn Doyle, Brenda Song, Meaghan Jette Martin, Alyson Rae Stoner? Eu le prefer pe Selena Gomez, Emily Osment, Ashley Tisdale si Demi Lovato. Voi?

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... o sa le pun pe locuri
1.Miley Cyrus
2.Ashley Tisdale
3.Brenda Song

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vedetele mele favorite dintre astea sunt cele mai populare : Demi Lovato, Selena Gomez, Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe Selena Gomez, Miley Cirus, Demi Lvato, Vanesa Hudgens...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva dintre ele, pe celelalte nu le cunoscit wasn't me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus hannah montana ashley tisdsale emily osment selena gomez vanessa hudgens brenda song ashley si mary kate olsen dylan si cole sprouse monique coleman tiffany thorton ashley allisyn arm corbin blue zac efron justin bieber inna moises arias orlando bloom demi lovato joe nick kevin jonas lucas grabeel hilary duff lady gaga si etc etc etc si iar etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedetele pe care eu le prefer sunt:Miley Cyrus, Selena Gomez si Demi Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato vanessa hudgens selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meghan jette martin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale si Demik Lovato! voi ce alegeti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedetele mele preferate din toata lumea ca cantarete si ca actrite sunt demi lovato si miley cyrus si apropo toti sunteti niste prosti pentru tot ce ati zis de vedetele disney cred ca aveti 1 an daca nu stiti sa faceti diferenta dintre desene si oameni si gandesc asa pentru ca am 19 ani ce tot aveti poate mai ziceti ceva de vedetele disney ca vedeti voi chiar daca eu nu am ce sa va fac nu mai scrieti daca nu va place sau astia care scrieti si nici macar nu stiti cine sunt demi lovato si miley cyrus cautati si voi pe net sa va vedeti cat de superbe sunt si cautati si pe youtube sa vedeti in ce filme joaca si cat de super canta mai ales cand canta live sau o emisiune vai de voi daca mai scrieti ce nu trebuie si tu care ai pus intrebarea esti prost/proasta nu mai gasi scuze ca a venit verisoara ta atunci daca nu iti place de ce ai pus intrebarea fraiere si de unde stiai cum le cheama pe atatea fete oricum nu sunt toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. miley
2.hannah
3.demi
4.ashley
5.selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe Miley cyrus, Selena gomez si Demi lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez chiar daca prietena mea gabita o vrea pe miley cyrus eu aleg selena gomez e cea mai tare in gunoi cu tine miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le prefer pe selena gomez, vanessa hudgnes, demi lovato, brenda song. da si ma cheama bianca am 9 ani si stiu ca astea sunt vedetele mele preferate de la disney channel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato selena gomez si tiffany thornton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare mult imi place de selena gomez e tare taletata si e frumoasa. Demi lovato e tare dar ma enerveasa Ashlei tistsle si imi place Alyson stoner.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomezzzzzzzz si demi lovato

| AntoniaOrman a răspuns:

Hannah Montana e aceeasi persoana cu Miley Cyrus laughing
Oricum, Selena si Demi sunt preferatele mele.

| andresmessi1987 a răspuns:

A mea e Ashley Tisdale forever! si apoi mai sunt Miley, Selena si Demi

| darydemi a răspuns:

Daca te referi la camtat
demi si miley
daca te referi la actorie demi lovato si selena gomez

| ixStronger a răspuns:

Decat Emily Osment

| JustLoveJBForever a răspuns:

--->Miley Cyrus
--->Selena Gomez
--->Emily Osment
--->Vanessa Hudgens
--->Demi Lovato
--->Ashley Tisdale
--->Tiffany Thornton
--->Hannah Montana
--->Brenda Song

| roxypoxytoxyk a răspuns:

Demi Lovato

| Andreea2014 a răspuns:

Miley Cyrus, Demi Lovato, Ashley Tisdale... marog sunt mai multi dar nu i-ai scris

| sellygomezfan a răspuns:

1.selena gomez
2.demi lovato
3.miley cyrus
dar selena e pref mea love struck love struck

| Nicoleta_3414 a răspuns:

Bine eu nu ma uit dar mie im place mai mult de Ashley Tisdale.Are o melodie faina.

| masyka888 a răspuns:

Toate vedetele sunt excelente dar cea mai tare imi place miley cyrus

| catalina1111 a răspuns:

Toate vedetele