| orlando_7324 a întrebat:

Brenda Song, Ashley Tisdale, Selena Gomez, Indiana Evans, Alyson Stoner, Meghan Jette Martin si Monique Coleman.Care e favorita voastra? De ce?

31 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

, Selena Gomez

| T!mea a răspuns:

Indiana Evens si Ashley Tisdale

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Selena Gomez^^ pentru ca e foarte draguta si are o voce incredibilahappy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

@hajiwon filmul se numeste Picture This nu "picture it" big grinhappy

| Mwhahahaa a răspuns:

Brenda Song.
Pentru ca e pitica ca si mineeee!:Xlaughing

| Bianca18 a răspuns:

Selena Gomez.

Nu stiu de ce, e draguta, si mi se pare ca nu are atatea fitehappy De asemenea, imi place foarte mult cum joaca in Wizards of Waverly Place. :]

| orlando_7324 explică:

1. Selena
2. Ashley
3. Meghan
4. Alyson
5. Indiana
6. Monique

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Ashley tisdale selena gomez si meghan jette martin pentru ca sunt destepte si frumoase

| wall a răspuns:

Selena gomez si brenda song

| Innovation a răspuns:

INDIANA EVANS! Este o fata foarte frumoasa, o ador!

| Ego a răspuns:

Selena Gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale.Pentru ca e altfel decat in HSM 1, 2 sau 3 si e o actrita excelenta. Daca nu ai vasut filmul Picture it in care a jucat ea ti-l recomand! E superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale si Selena pentru ca sunt cele mai frumoase si dragute
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brenda song pentru ca e super frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indianaevans. pentru ca este ofata frumoasa si spune ca fanii ei sunt tototul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi place de indiana evans, selena gomez, brenda song

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez este preferata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiana Evans fiindca e frumoasa ca mi mine love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult de selena si de indiana evans.amandoua sunt super frumoase, le iubesc foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiana Evans:X:X ca e super draguta.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiana evans. pentru ca e foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mai multe favorite ex:brenda, ashley, selena, indiana le-am ales pe acestea deoarece sunt actrite exceptionale si canta foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Favorita mea este brenda song, deoarece joaca foarte bine si este foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale este favorita mea pentru ca e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiana evans este favorita mea imi place tot la ea de fapt toate imi plac in afara de monique coleman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiana evens

| summergirl25 a răspuns:

Favorita mea este Selena Gomez pentru ca este superba tot timpul!

| kiki_4714 a răspuns:

Indiana evans pentru ca joaca super in h2o si pentru ca e superba

| RunAway a răspuns:

Mie ii place Indiana evans

| RunAway a răspuns:

Mie imi place de Indiana Evans