| Liberty a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos nume de fata/baiat?

Răspuns Câştigător
| sexychick_4075 a răspuns:

Medeea care inseamna vicleana, sireata dar este chiar frumos, si Maihnea, sau Codin (Ador aceste nume)

54 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele de Florin mi se pare frumos dar cel mai frumos nume de baiat este David; iar de fata Maia; Dariasau Dorina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poh me nume frum de fata mi se par: Maria, Eliza... iar de baiat: Lazar, Radu(Raduq)... acum fiecare este cu gusturile sh cu parerile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natalya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele de baiat, tot odata si de fata un cicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place numele de adrian pentru ca asa il cheama pe fratiorul meu cea mai draguta buna si frumoasa persoana din univers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fata este frumos SIMONA si ERYKA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata Daniela baiatul Daniel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele cel mai frums e LOREDANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca cel mai frumos nume de baiat este david

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De baiat michel, iar de fata izabelle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Izabella\sebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maricica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca este cel mai frumos nume! bya

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

De fta ador numele Teresa si Vanessa, dar de baiat nu stiu, soer sa nu fac baiat ca numi plac

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Fata:Andra,Raluca baiat:Marius, cezar, cristi

| Alexandra_8691 a răspuns:

De fatabig grinaria,Selina,Alexandra
De baiat:Yanis, Razvan, Marius

| maria_3012 a răspuns:

Mihai razvan si adriana maria

| Laur_3139 a răspuns:

De baiat:Rares, Laurentiu si de fata:Irina si Raluca; x

| 0BooSuL0 a răspuns:

Eu cred ca numele de Andrei suna bine dar si de fata carina

| MiraSmile a răspuns:

Mirabela... Numele meu happy si...Geani de baiat happy sau Mario

| bundis a răspuns:

De fete emillie belinda djina sophia elizabeth codruta car, en lidia ligia adela cosmina rebeca emanuela ophillie flavia victoria tina erika de baieti geovani tito laorenzo fabritio moahmed ahmed hamza yasin diberty cristiano gruia cosmin lau aurel holea holika samuel samiel sa-mi manu emanuel eli elisei crank dalass tayson tia

| bundis a răspuns:

Draga eu tiam scris ce am crezut eu ca e frumos dar daca nu ati place nici unu tinem legatura bundisdk pe yahoo bye bye

| UbytaLuiAndrey a răspuns:

Cele mai frumoase nume de baieti sunt: Andrei pe primul locbig grin normal doar e gagicamiu, Petrica, AlexIar de fete Daria, Delia, Bianca si Diana