| analia89 a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos nume de fata? dar de baiat?

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Rafael/Sebastian
si
Carina

41 răspunsuri:
| Ariyana a răspuns:

Cel mai frumos nume de fata mi se pare Andra.Cand ma gandesc la acest nume imi vine in minte o fata puternica(sufleteste),dar si eleganta cu o statura fizica de invidiat,in sens de picioare lungi,talie ingusta,maini subtiri,in functie de orice inaltime(exista si fete scunde care au picioare lungi,bineinteles pentru inaltimea lor).Ma mai gandesc in acelasi timp la o fata sociabila si prietenoasa,dar care isi alege prieteni buni,nu rai,iar daca cumva o fata sau un baiat se ia de ea are un raspuns pentru el.
Pentru baiat,numele Luca mi se pare cel mai frumos deoarece ma gandesc la un baiat cumsecade,politicos, dragut cu fetele, frumusel si un baiat care nu e avar si nu se uita dupa fete rele.Ma mai gandesc la un baiat care are incredere in fortele proprii, dar care e prea timid sa isi exprime propria opinie.
Cam atat. Funditaaawinking? Sau macar vot blushing.

| marixoxo a răspuns:

Fata:daria
baiat: tedy big grin

| Roxii a răspuns:

Fata:roxaana:X
baieti mai multe :razvan, gaby, paul, bogdan, mario, eduard, flavius, marcoo:X:XX:Xlove struck

| MrXXXdude a răspuns:

Alessia-catalin

| vvvvvvvvvvvgffffffffffffffffffgvbgf a răspuns:

Nume baiat: Luca`!; x
Nume fata:Nicolle`!

Funditsaaaa`!?batting eyelashes

| Yoyoooo a răspuns:

De fata:Alexandra, Denisa, Ioana
De baiat:Ionut, Dan, Catalin

| ingerashdolce a răspuns:

Nume de fata:Georgiana,Maria,Sophia:X
iar de baiat:Emil,Robert, Mihai, Razvanhappy

| anothernow a răspuns:

Lorena:X

Bogdan:*

| chupy09 a răspuns:

Fata : Anastasia
Baiat : Adrian

| Lollipop_4969 a răspuns:

Iulia, roxana - razvan, cristian

| dulcemaria_1483 a răspuns:

analia, amelia, alina, andreea si baita bogdan, alex, dani

| Daryutzza a răspuns:

Geanina si cezar