| Elizabeth_4179 a întrebat:

Carol sau Buzesti?happy (ma refer la colegiile nationale din Craiova)

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am facut Carol (mai demult) si a fost foarte foarte bine.

| Dean1996 a răspuns:

Eu prefer Buzești.Toată familia mea a făcut Frații Buzeștii,iar eu tot acolo vreau să ajung, îmi place mai mult Buzesti, și nu cred că este chiar,, închisoare" cum zic unii, dar pâna la urma ori e școala ori nu? Eu sunt cu Buzești, adică eu acolo vreau să intru.

| Ella_6045 a răspuns:

Eu as alege Carol

| 2hard4u a răspuns:

Carol Carol Carol e cel mai bunwinkingam si pe cineva acolo profa de matetongue e cel mai bun iti spun