| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce medie se poate intra la colegiile carol 1, fratii buzesti sau elena cuza din craiova?

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

Incearca aici poate gasesti ceva -> http://www.admitereliceu.ro

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde la ce profil...eu vreau sa intru in Buzesti la mate-info bilving engleza, si acolo ultima media a fost 9, 78, deci iti dai seamahee hee, dar toate au medii foarte mari, trecute de 9-9, 20, Oricum, daca vrei la primele 2, ca sa fi sigur ca intri trebuie sa ai peste 9, 50, la Cuza am vazut ca la un profil este si media de 8, 9 si ceva laughing. A intrat cineva in Buzesti cu 10 fix laughing, dar cu tezele astea era si normalwinkingwinking. Toate mediile au depasit, deci fa bine si intra la un profil cu cateva sutimi mai mic decat media, ca sa fi sigur ca intri.winking.