1 kilogram costa in jur de 25-30 de lei acum depinde ce contine. Daca vrei de 3 kilograme cam la 90 de lei sa ai pregatit la tine nu dupa aia sa comanzi si sa nu ii ai. Acum depinde si de cofetarii.
vali11 întreabă:
DjAnnaLove întreabă:
Smanamix întreabă: