| anonim_4396 a întrebat:

Cate ore faci din Romania pana in Anglia cu avionul?, dar cu masina? mentinoez ca sunt din satu mare

5 răspunsuri:
| S0nofS4tana a răspuns:

Cu avionul faci aprozimativ 3 ore sau chiar mai putin, iar cu masina nu poti sa te duci pana in Anglia, daca te duci cu masina trebuie apoi sa iei un vapor sa traversezi acea parte de apa pana in Anglia. funda?

| deea2sabau a răspuns:

Si aproximativ in cate zile ajungi daca mergi cu masina, si apoi cu vaporul

| andrian1960 a răspuns:

Cu avionul faci 3 ore jumate, si cu masina faci 35 ore + ( sa tranversezi de la Calais la Dover adica din Franta in Anglia dureaza o ora jumate sau 2 )

| andrian1960 a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Cati ani ai? Cum adica nu poti sa te duci cu masina pana in Anglia? unde e Anglia pe marte?

| S0nofS4tana a răspuns (pentru andrian1960):

Ma refeream ca nu poti sa traversezi pe apa cu masina, daca nu stiai Marea Britanie e o parte insulara.