| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ce aplicatie exista pentru a vedea cine imi da unfollow pe Instagram?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bai astia sunt aerieni sau raspund din plictiseala? Sunt o gramada de aplicatii de genul, eu am una : Unfollow pro for Instagram si e foarte buna, imediat se actualizeaza cand te scoate cineva, am mai avut unele unde imi scadea nr cu 1-2 si aplicatia imi zicea ca am acelasi nr de followeri, asta nu, e foarte buna

| Kerre a răspuns:

Nu cred ca exista o astfel de aplicatie, sau eu nu sunt destul de informat.

| Nicolcea_Tiberiu_2001 a răspuns:

Nu exista nici un fel de aplicație de acest gen îmi pare foarte rău am căutat și eu și nu i nici un